Koszty

Opłata miesięczna za pobyt dziecka w przedszkolu w roku szkolnym 2022/2023 wynosi:

♦   13 zł - dzienna stawka żywieniowa

♦  350zł - opłata stała (partycypacyjna)

ZMIANA NUMERU KONTA!

PEKAO SA oddział Dzierżoniów

61 1240 2021 1111 0010 4706 2501

W tytule: imię i nazwisko dziecka,

gr. przedszkolna, opłata za m - c ... ... ... .

Koszty utrzymania placówki pokrywane są z dotacji gminy w wysokości określonej w ustawie o systemie oświaty.

Pozostałe koszty utrzymania placówki ponoszą rodzice, przez wnoszenie tzw. opłaty partycypacyjnej.

Całkowity koszt wyżywienia pokrywają rodzice.

Wysokość dziennej stawki żywieniowej ustala prowadzący przedszkole.

Opłaty związane z pobytem dziecka w przedszkolu wnoszą rodzice w terminie ustalonym na pierwszym zebraniu ogólnym, jednak nie poniżej niż do 15-go każdego miesiąca.

W razie nie dotrzymania terminu płatności po bezskutecznym pisemnym wezwaniu do zapłaty, prowadzący przedszkole jest uprawniony do dochodzenia wynikających stąd roszczeń na drodze postepowania sądowego.

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu przysługuje rodzicom zwrot wpłaty z tytułu kosztów surowca. Zasady dokonywania zwrotów wpłat ustala prowadzący w porozumieniu z rodzicami.