Informacja o placówce

Informacje o placówce

Przedszkole Niepubliczne Nr 4 istnieje od 1 września 2003 roku i powstało na bazie Przedszkola Publicznego Nr 4. Przedszkole jest placówką niepubliczną prowadzoną przez Dorotę Lis. Placówka znajduje się w Dzierżoniowie na os. Jasnym 21. Funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 545 do 1700.

Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 1019 m2 w skład której wchodzą m.in. sale zabaw i zajęć, jadalnie, łazienki, sala gimnastyczna, biblioteka, pracownia plastyczna i teatralna, kuchnia, zaplecze kuchenne, magazyny żywnościowe i gospodarcze.

Ponadto przedszkole dysponuje dużym i zadbanym placem zabaw, który sukcesywnie jest wzbogacany o nowy sprzęt i zabawki.

Przedszkole Niepubliczne Nr 4 jest placówką otwartą na dziecko, rodziców i na współpracę ze środowiskiem lokalnym. Personel przedszkola robi wszystko, aby spełnić i sprostać oczekiwaniom dzieci i ich rodziców. Robimy wszystko, aby nasi wychowankowie czuli się w naszym przedszkolu dobrze i bezpiecznie, aby mogli zaspokajać swoje potrzeby, rozwijać zainteresowania i zdolności.